piątek, 29 maja 2015

KONKURS!!! Uwolnij złote myśli i wygra Gold Serum Lift - Essence

Witajcie Słoneczka :)
W końcu nadszedł ten moment! Zapraszam Was na obiecany, już jakiś czas temu, konkurs, w którym do wygrania jest zupełna NOWOŚĆ! Cudowne serum Gold Serum Lift Essence marki Feel The Beauty, o wartości 139 zł!
Nie chcę Was zamęczać wymyślnymi zadaniami, a więc będzie przyjemnie, lekko oraz inspirująco! Zapraszamy serdecznie :)

Zanim przejdziemy do zadania oraz regulaminu, chce przybliżyć Wam markę, która niedawno weszła na nasz rynek, jak i samej nagrody :)
Marka Feel The Beauty wywodzi się z Włoch, powstała w 2008 roku w Bolonii. Jej pomysłodawczynią i jednocześnie właścicielką jest Polka. Kosmetyki Feel The Beauty sprzedawane są obecnie w 3 krajach, od niedawna również w Polsce!
Feel The Beauty to kosmetyki profesjonalne skierowane do kobiet i mężczyzn w wieku 30+, ceniących wysoką jakość kosmetyków oraz chcących podążać za najnowszymi trendami. W ofercie znajdziemy serum do twarzy, krem na dzień i na noc, krem pod oczy. Linia kosmetyczna Feel The Beauty wykazuje działanie pielęgnacyjne ale także uzupełnia leczenie wielu schorzeń skórnych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej pasji kosmetyki Feel The Beauty posiadają innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o składniki najwyższej jakości i nowoczesne technologie. Szczególną dbałość, poprzez badania i testy, marka przywiązuje do najwyższej jakości, skuteczności kosmetyków oraz ich bezpieczeństwa.

Tak wygląda serum po rozpakowaniu, ale UWAGA! Zdjęcie okazuje moje serum, Wasze jest identyczne, tyle że całkowicie nowe, fabrycznie zapakowane, ofoliowane - nietykalne :)
Swoje już stosuję i Wam polecam - lekkie, pachnące, przyjemne w użyciu. To wstępne spostrzeżenia, recenzja okaże się za jakiś czas, po dokładnym przetestowaniu.

O nagrodzie

Gold Serum Lift - Essence to połączenie unikalnych właściwości złota oraz kompleksu polisacharydów z drzewa paproci dla natychmiastowego liftingu i regeneracji każdego rodzaju skóry.
Zawarte w serum cząstki złota mają zdolność przenikania do głębszych warstw naskórka stymulując proces regeneracji w skórze. Odbudowuje optymalny poziom nawilżenia wpływając na procesy regeneracyjne, wyraźnie niwelując przebarwienia. Złoto regeneruje skórę od wewnątrz, a efekt działania widoczny jest praktycznie od razu.
Serum wzbogacone jest w błyskawicznie działający ekstrakt roślinny, który wygładza i napina skórę. Bruzdy i zmarszczki zostają wygładzone w ciągu zaledwie godziny!
Więcej o produkcie - TU

Aby wygrać serum koniecznie podziel się swoją ulubioną złotą myślą i w kilku zdaniach uzasadnij, dlaczego Cię inspiruje, zachwyca, podbudowuje...?
Serum powędruje do osoby, odpowiedź której najbardziej nam się spodoba.
Przed przestąpieniem do konkursu, zapoznaj się z regulaminem!

Regulamin konkursu " Złote myśli"

1. Konkurs jest organizowany na blogu Dobre Dla Urody.
2. Nagroda jest jedna, a jej fundatorem jest firma Feel The Beauty.
3. Nagrodą w konkursie jest Gold Serum Lift - Essence o wartości 139 zł - widoczne na zdjęciu.
4. Konkurs trwa od dziś 29 maja do 14 czerwca ( włącznie ) 2015 roku.
5. Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najlepszą, naszym zdaniem, odpowiedź, a autor/autorka odpowiedzi otrzyma nagrodę - Gold Serum Lift - Essence.
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach bloga w ciągu 5 dni roboczych od momentu jego zakończenia.
7. Konkurs jest przeznaczona dla wszystkich publicznych obserwatorów bloga Dobre Dla Urody.
8. Warunki konieczne do udziału w konkursie:
- zostań publicznym obserwatorem bloga Dobre Dla Urody - jeśli jeszcze nim nie jesteś
- polub profil marki Feel The Beauty na facebooku
- odpowiedz w komentarzu: "Moja ulubiona złota myśl ... ponieważ ..."
- podaj nick, pod którym obserwujesz bloga Dobre Dla Urody oraz imię i pierwszą literę nazwiska pod którym lubisz profil Feel The Beauty
- zamieść baner konkursowy na swoim blogu lub udostępnij go publicznie na swoim profilu facebookowym, wraz z linkiem kierującym do niniejszej notki konkursowej!
9. Nagrodę wysyłam ja, w ciągu 4 dni roboczych od momentu otrzymania danych adresowych - TYLKO na terenie Polski!
10. Niedotrzymanie któregokolwiek z punktów regulaminu dyskwalifikuje uczestnika z udziału w zabawie i odbiera prawo do otrzymania nagrody!
Poprawność zgłoszeń będzie weryfikowana!

Baner do udostępnienia!
Wzór poprawnego zgłoszenia:
Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... ( nick )
Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako.... ( imię i pierwsza litera nazwiska )
"Moja ulubiona złota myśl ...  ponieważ ..." ( złota myśl + autorska odpowiedź na pytanie )
Udostępniłam/łem baner na .... ( link )

A więc Kochane zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!!!
                                   

13 komentarzy:

 1. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako KASIANTESTUJE
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Kasia N
  "Moja ulubiona złota myśl to "NIGDY NIE ŻAŁUJ TEGO CO ZROBIŁEŚ. ZAŁUJ TEGO CZEGO NIE ZROBIŁEŚ, A ZROBIĆ MOGŁEŚ", ponieważ życie to cudowna bajka, którą sami sobie piszemy
  Udostępniłam/łem baner na facebook. - Kasia Nd

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... rudy włos
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako.... Kasia S
  "Moja ulubiona złota myśl ... ponieważ ..." Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, ponieważ nikt z nas nie zna dnia a ni godziny, myślimy, że każdemu jest pisana starość tym czasem mając 20 lat może nas już nie być na świecie. Niedawno pochowałam moją koleżankę z liceum, która zmarła na ziarnicę mając 25 lat, nigdy bym się tego nie spodziewała, jednak życie bywa zagadką, więc staram się być dobrym człowiekiem i dobrze traktować innych, bo nie wiem, kiedy i kogo zabraknie w mgnieniu oka.
  Udostępniłam/łem baner na .... rudywlos.blogspot.com zakładka banery

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Marta Ostrowska
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Marta O.
  "Moja ulubiona złota myśl ... ponieważ ..." - Moja ulubiona złota myśl, to co nas nie zabije, to nas wzmocni, ponieważ już wiele razy życie zdążyło dać mi w kość, ale mam wrażenie, że z każdego takiego zdarzenia wychodzę silniejsza i odporniejsza na wszystko, co się dzieje nie po mojej myśli lub kiedy ktoś mnie zrani. Życie nieustannie szykuje dla nas wiele niespodzianek, zarówno tych dobrych, jak i, niestety, tych złych i na te drugie najlepiej być dobrze przygotowanym.
  Udostępniłam baner na http://ppielegnacjazawszespoko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Klaudia Walczyk
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Klaudia W.
  "Moja ulubiona złota myśl to "bądź lepszą wersją siebie" ponieważ każdy z nas powinien dążyć do perfekcji nie tylko w kwestii wyglądu, ale też w kwestii bycia dobrą osobą... Dobro w dzisiejszym świecie jest na wagę złota. Ta złota myśl jest dla mnie ważna bo wierzę, że dobro które czynimy do nas wraca i sprawia, że nasze życie jest lepsze :) Dlatego zachęcam do pracy nad swoim charakterem :)
  Udostępniłam/łem baner na https://www.facebook.com/klaudia.walczyk.7

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Klaudia Cebula
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Klaudia C
  "Moja ulubiona złota myśl "U kobiet krew płynie w sercu. Dlatego zawsze marzną im palce." ponieważ wyraża wszystko to co mi bliskie: kobiecość, wrażliwość, naturalizm a przede wszystkim delikatność i fajne spojrzenie na feminizm
  Udostępniłam/łem baner na fb https://www.facebook.com/kl.cbla/posts/857963970948462

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Eva Pe
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Ewa P.
  Moja ulubiona złota myśl "Zawsze postępuj wobec ludzi tak, jak byś chciała, żeby oni postępowali wobec Ciebie". W życiu przyświeca mi ta reguła ponieważ jestem zwolenniczką dobrych stosunków z innymi ludźmi. Nie wstydzę się codziennych uprzejmości, drobnych gestów, które poprawiają humor i sprawiają, że odzyskuję wiarę w naturalne dobro tkwiące w każdym człowieku. Zawsze robiąc coś, co w pewien sposób wpłynie na innych, staram się myśleć o tym, jak ja czułabym się w sytuacji tej drugiej osoby. Takie postępowanie sprawia, że nie mam raczej wrogów a ludzie odnoszą się do mnie z sympatią.
  Udostępniłam/łem baner na http://ladyinblack69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Kasia Kot
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Kasia K
  Moja ulubiona złota myśl: "Ten, kto nie chce znajdzie powód. Ten, kto chce znajdzie sposób." Myśl ta wyraża całkowitą prawdę i pasuje do różnych dziedzin naszego życia: miłości, pracy, kariery, sportów. Motywuje nas do przekraczania granic, gonitwie za marzeniami i obiecuje, że je w końcu dogonimy, wystarczy tylko chcieć :-) Kiedy czegoś chcemy, staniesz na głowie, aby to osiągnąć, będziesz o to walczył, nieświadomie żył w taki sposób, aby przyciągnąć do siebie te marzenie :) Znajdziesz w końcu sposób! :-) A cały wszechświat będzie się o to starał razem z tobą. Łatwiej jest szukać powodów, niż sposobów, ponieważ łatwiej jest znaleźć wymówkę, niż po prostu zacząć działać. To piękna myśl, moja najlepsza :)
  Udostępniłam/łem baner na FB https://www.facebook.com/kaskosek/posts/1422940878028925

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Irmina Maliszewska
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Irmina M
  "Moja ulubiona złota myśl : Każdy nowy dzień jest kwiatem który zakwita w naszych rękach, tam gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka,które tęskni, kocha i czeka. Ta myśl jest mi najbliższa bo mówi o miłości która jest największą wartością w życiu człowieka, bo od niej wszystko się zaczyna. Dwoje ludzi się spotyka, obdarzają się miłością, z tej miłości zostaje poczęte dziecko,razem zaczynają tworzyć dom oparty na szacunku, zaufaniu i wspólnocie. Nie ma nic piękniejszego w życiu od prawdziwej miłości :-).
  Udostępniłam/łem baner na .... ( link )

  OdpowiedzUsuń
 10. Udostępniłam/łem baner na Fb: https://www.facebook.com/231501657057976/photos/a.231511183723690.1073741828.231501657057976/392692614272212/?type=1&pnref=story

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Krystyna Smuga
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako Krystyna Smuga

  Moja złota myśl "Tam dojdziesz gdzie idziesz". Zawsze mamy w życiu jakieś plany, cele, marzenia. By je osiągnąć trzeba coś w tym kierunku robić, raz więcej, raz mniej, czasem łut szczęścia wystarczy. Ale generalnie trzeba iść w tym kierunku, małymi, dużymi krokami, skokiem na głęboką wodę, wtedy dojdę i radość mieć będę.

  Udostępniłam/łem baner na FB https://www.facebook.com/krystyna.smuga/posts/961146093925281

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Magdalena Sz L
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jak Magdalena Sz
  "Moja ulubiona złota myśl "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". Może jest oklepana, może każdy potrafi ją dokończyć bo ją zna, słyszał, gdzieś mu się o uszy obiło. Dla mnie ta myśl jest ważna i prawdziwa, bo doświadczyłam jej boleśnie na sobie.Mimo że mówiłam mojemu Tacie że go kocham to każdego dnia wydaje mi się że jednak za mało, zbyt rzadko, nie dość dobitnie. Od tamtej nieszczęsnej chwili dwa lata temu jakoś tak słyszę ciągle z tyłu głowy "śpieszmy się kochać..." i faktycznie częściej mówię bliskim o moich uczuciach, częściej odpuszczam w sporach i kłótniach, bo wiem że mogę nie zdążyć, że muszę się śpieszyć bo nie wiem ile mam czasu. Myśl tak prosta a jakże mądra, prawdziwa...

  Udostępniłam baner na FB https://www.facebook.com/magdalena.sz.12/posts/668489969918308?pnref=story

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako......dobiezka
  Lubię profil Feel The Beauty na facebooku jako.... Marta Dob...
  Moja ulubiona złota myśl
  JEŚLI SIĘ COFAM TO TYLKO PO TO, BY WZIĄĆ ROZBIEG!
  ponieważ
  nawet gdy zdarzy się gorszy dzień czy spadek formy, ja nigdy nie odpuszczam! Jestem wartością sama w sobie, która pielęgnuję każdego dnia! Walczę o swoje szczęście w każdym aspekcie zycia!
  Udostępniłam/łem baner na ....https://www.facebook.com/martajotdobieqa/posts/385599058298772?pnref=story

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Wielka prośba o NIEDODAWANIE linków do blogów oraz sklepów, spamu czy złośliwych uwag - komentarze te będą od razu usuwane!