poniedziałek, 14 grudnia 2015

KONKURS z marką Synchroline - WYNIKI! Sprawdź czy wygrałaś :)

Witajcie Słoneczka :)
Jak ten czas leci... Dopiero przygotowywaliśmy dla Was konkurs, a już dziś czas na wyniki. Postanowiliśmy nie zwlekać z ich podaniem, ponieważ święta tuż, tuż, a przy sprzyjających okolicznościach oraz sprawnej komunikacji ze zwycięzcami, nagrody dotrą jeszcze przed świętami :)
Cudowny zestaw dermokosmetyków Synchroline - każda z nas chciałaby taki prezent pod choinkę ;)
KONKURS z marką Synchroline - WYNIKI! Sprawdź czy wygrałaś :)
Nie przedłużając, bo ani czas, ani możliwości na to nie pozwalają - porządki i przygotowania przedświąteczne idą pełną parą! Ogłaszamy obiecane wyniki :)
Aaaa, nie! Jeszcze chwilkę! Wielkie podziękowania dla wszystkich biorących udział w konkursie - dziękujemy za Wasz czas i zaangażowanie, za wspaniałe i wyczerpujące odpowiedzi oraz podzielenie się swoimi sposobami na piękno skóry.
Jeśli tym razem nie wygrałaś - nie zrażaj się! Pamiętaj, że rano czy później, szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie :)
A teraz czas na ogłoszenie wyników! Nagrody zdobywają...

KONKURS z marką Synchroline - WYNIKI! Gratulacje
Gratulacje serdeczne!
Szanowne Panie, bardzo prosimy o podesłanie swoich danych adresowych oraz numeru telefonu ( dla kuriera ), niezbędnych do wysyłki nagrody, na mail podany w zakładce Kontakt :)
Pamiętajcie, że Aniołek chce zdążyć z prezentami przed świętami, ale czasami nawet cuda nie pomagają, a więc pomóżcie mu - ślijcie prędziutko dane :)

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę - kolejne konkursy już wkrótce :)
Jak tam prace przedświąteczne - trwają?
U nas generalne porządki w toku, pracy co nie miara, ale święta będą ... olśniewające :D
Miłego wieczoru Wam życzę ;)
                                   

18 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - jest dla mnie bardzo cenny!
Wielka prośba o NIEDODAWANIE linków do blogów oraz sklepów, spamu czy złośliwych uwag - komentarze te będą od razu usuwane!