środa, 19 sierpnia 2015

Testuj kosmetyki SkinChemists z Dobre Dla Urody! Wybierz i zgłoś się!

Witajcie Słoneczka :)
Kosmetyki marki SkinChemists poznałam stosunkowo nie dawno, ponad 3 miesiące temu, ale już się zdążyłam uzależnić, bowiem mają w sobie niesamowitą moc! Dotychczas na blogu okazały się recenzje wspaniałego Bee Venom Facial Serum oraz kremu pod oczy Coldtox® X-Press Target Eye Treatment - dwa kolejne produkty w użyciu, czekają na swój debiut. Do czego prowadzę... Wypróbowałam, pokochałam i z ogromną przyjemnością sięgam po produkty marki.
Pisaliście, że jesteście bardzo ciekawe kosmetyków marki oraz ich działania, a więc, wraz z SkinChemists Polska, zapraszamy Was do TESTOWANIA! Poszukujemy nie 1, nie 3, nawet nie 5, ale aż 10 Blogerek!!!
Słów kilka o marce

SkinChemists jest marką kosmetyczną rodem z Wielkiej Brytanii. Jej wieloletnią tradycję rozpoczął w latach 60. XX wieku Francis G. F. Walker, tworząc krem, który szybko zrewolucjonizował rynek produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Mowa o Elder Flower Cream.
Kosmetyk ten powstał na bazie czarnego bzu w odpowiedzi na rodzącą się potrzebę dbania o piękno ciała przy użyciu naturalnych składników. Kobiety były oczarowane. Pasję ojca postanowił kontynuować jego syn - Richard Walker - zakładająć SkinChemists.

W 2011 roku opracował on innowacyjną formułę Wrinkle Killer Serum, które szybko stało się absolutnie bestsellerowym produktem przeciwzmarszczkowym. Od tego momentu cały czas tworzone są inne preparaty SkinChemists - błyskawicznie przynoszące spektakularne rezultaty.
Działalność marki najlepiej podsumowywuje jedno zdanie, stanowiące zarazem jej misję:
Pomagać ludziom wyglądać i czuć się najlepiej, jak to tylko możliwe.

SkinChemists Poland jest oficjalnym dystrybutorem kosmetyków marki, misją którego jest zapewnienie Polkom możliwości dbania o swój wygląd przy pomocy produktów z najwyższej światowej półki - o najlepszej jakości oraz skuteczności działania odczuwalnej już po pierwszym użyciu!
Produkty marki SkinChemists są bezpieczne i stanowią skuteczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. I to jest prawdą! Działają niezawodnie!

Kochane, do wyboru macie aż siedem kosmetyków, każdy z nich ma swoje, niepowtarzalne właściwości, różnią się składem i docelowym działaniem, ale mają jedną wspólną cechę - skuteczność! I to właśnie skuteczność działania tych produktów macie możliwość odkryć i docenić, a następnie podzielić się opinią oraz wrażeniami, spostrzeżeniami, na swoim blogu.

Kosmetyki SkinChemists które możesz wybrać do testowania:
  ♦ Wrinkle Killer Snake Serum  - 2 szt.
  ♦ Wrinkle Killer Duo Moisturiser - 2 szt.
  ♦ Bee Venom Facial Serum - 1 szt.
  ♦ Bee Venom Duo Moisturiser - 1 szt.
  ♦ Retinol Serum - 1 szt.
  ♦ Retinol Moisturiser - 2 szt.
  ♦ Vitamin Serum - 1 szt.

Przed przystąpieniem do formalności chce, Drogie Blogerki, powiedzieć kilka słów od siebie. Jestem Organizatorką, a więc jestem też po części odpowiedzialna za to testowanie - chcę abyście Wy i Sponsor byłyście zadowolone.
Kosmetyki SkinChemists mają swoich wielbicieli na całym świecie, są to produkty godne uwagi, o czym też osobiście się przekonałam, i to nie raz, a więc pisanie recenzji " po łebkach " czy " na kolanie " najzwyczajniej nie ma żadnego sensu.
Nie jest to konkurs dla osób, które zgłaszają się tylko dlatego " bo dają ". NIE!
Do testowania zostaną wybrane osoby, które potrafią napisać o kosmetykach trocha więcej niż " dobrze nawilża i nie uczula ". Ilość obserwatorów, ani statystyki nie mają znaczenia - liczy się treść no i regularność prowadzenia bloga. Jeśli już testujesz/testowałaś produkt marki - NIE zgłaszaj się, daj szansę innym!
Kosmetyk do testów, Kochane, wybieracie osobiście!
Jak wiecie, właściwie dobrany produkt, odpowiedni dla typu, kondycji oraz potrzeb skóry - to połowa sukcesu. Aby uniknąć nietrafnego wyboru, zwróćcie proszę uwagę na opisy oraz składy kosmetyków, które w sklepie są bardzo precyzyjnie i szczegółowo podane. Na przykład, jeśli głównym celem produktu jest " prasowanie/usuwanie zmarszczek ", musicie je mieć, aby to sprawdzić prawda? :) Nie sugerujcie się cenami podczas wyboru, lecz wybierajcie PRODUKT DLA SIEBIE!!!
Prawdziwość i rzetelność recenzji jest priorytetem. Jeśli jesteście gotowe do podjęcia tego, jakże prostego, wyzwania - zapraszam do dalszej części :)

Regulamin konkursu " Testuj kosmetyki SkinChemists z Dobre Dla Urody "

1. Konkurs jest przeznaczony dla blogerek aktywnie prowadzących bloga i które są PUBLICZNYMI obserwatorami bloga Dobre Dla Urody.
2. Sponsorem oraz fundatorem kosmetyków do testów jest firma SkinChemists Polska.
3. Biorąc udział w konkursie oświadczasz iż zapoznałaś się z Regulaminem i go w pełni akceptujesz.
4. SkinChemists Polska udostępnia do testów łącznie 10 ( dziesięć ) kosmetyków:
   ♦ Wrinkle Killer Snake Serum  - 2 szt.
    ♦ Wrinkle Killer Duo Moisturiser - 2 szt.
    ♦ Bee Venom Facial Serum - 1 szt.
    ♦ Bee Venom Duo Moisturiser - 1 szt.
    ♦ Retinol Serum - 1 szt.
    ♦ Retinol Moisturiser - 2 szt.
    ♦ Vitamin Serum - 1 szt.
5. Uważnie przeczytaj opisy produktów przeznaczonych do testów, w sklepie SkinChemists Polska, wybierz jeden, który chcesz przetestować oraz krótko uzasadnij swój wybór.
6. Wraz z nazwą wybranego produktu umieść link do swojego bloga oraz dołącz klauzulę: " Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania wybranego produktu na łamach swojego bloga w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki".
7. Na Wasze zgłoszenia czekamy od dnia dzisiejszego - 19 sierpni do 7 września 2015 roku ( włącznie ).
8. Wśród wszystkich poprawnych zgłoszeń Sponsor konkursu,SkinChemists Polska, wybierze 10 ( dziesięć ) blogerek do których trafią wybrane produkty.
9. Warunki konieczne do udziału w konkursie:
  • Bycie publicznym obserwatorem bloga - Dobre Dla Urody
  • Polubienie profilu SkinChemists Polska na Facebooku
  • Polubienie profilu SkinChemists Polska na Instagramie ( opcjonalnie )
  • Zamieszczenie banera konkursowego u siebie na blogu wraz z linkiem kierującym do notki konkursowej.
  • Zamieszczenie w komentarzu krótkiego uzasadnienia z pkt. 4 wraz z nickiem, pod którym obserwujesz blog Dobre Dla Urody, imieniem oraz pierwszą literą nazwiska pod którym lubisz SkinChemists Polska na Facebooku oraz nazwą z Instagrama ( jeśli polubiłaś SkinChemists Polska ).
  • Zamieszczenie w komentarzu klauzuli z pkt. 5, a także linku do swojego bloga z udostępnionym na nim banerem konkursowym.
10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach bloga najpóźniej do 14 września 2015 roku.
11. Wybrane osoby zobowiązuje się do wysłania danych adresowych do wysyłki produktów do testów w ciągu 3 dni od momentu okazania się wyników na adres: tanika@mailmix.pl w celu przekazania och firmie.
12. Kosmetyki wysyła Sponsor konkursu, firma SkinChemists Polska, w ciągu 4 dni roboczych od momentu otrzymania danych adresowych, tylko na terenie Polski!
13. Niedotrzymanie któregokolwiek z punktów regulaminu dyskwalifikuje uczestnika z udziału w konkursie - poprawność zgłoszeń będzie weryfikowana.
14. Link do opublikowanej na blogu recenzji należy wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

Wzór poprawnego zgłoszenia:
1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... ( nick )
2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... ( imię i pierwsza litera nazwiska )
3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... ( nick, imię... )
4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... ( link )
5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... ( krótkie uzasadnienie )
6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl
Baner konkursowy do udostępnienia
No cóż Kochane, zostało tylko powiedzieć - ZGŁASZAJCIE SIĘ!
Trzymam kciuki i życzę Wam wszystkim, i każdej z osobna, powodzenia!

                                  

77 komentarzy:

 1. Świetna akcja <3 Dam szansę innym, ponieważ moja skóra jeszcze nie potrzebuje takich kosmetyków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KosmetykoFanki, Kochana jesteś, ale pozwól że Ci doradzę - śmiało możesz wybrać dla siebie Vitamin Serum, ono jest przeznaczone do skóry młodej, którą posiadasz :)
   Dla każdego coś dobrego :)

   Usuń
  2. Dziękuje bardzo , oczywiście skorzystam bo uwielbiam gdy moja skóra tryska energią, jest zdrowa i odprężona.
   1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako KosmetykoFanki (wcześniej obserwowałam jako KosmetykoFanka)
   2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Kosmetyko Fanki
   3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako: dopiero będę zakładać tam konto;p ale oczywiście będę obserwować :)
   4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://kosmetykofanki.blogspot.com/
   5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram oczywiście bombę witaminową czyli Vitamin Serum, ponieważ pragnę aby moja szara i zmęczona cera zyskała w końcu rozświetlenie i naturalny blask, który dotychczas wydobywałam stosując świeżego ogórka <3
   6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

   Usuń
  3. Obserwuje na instagramie jako: blog_kosmetykofanki :)

   Usuń
 2. W pierwszej chwili wpadło mi w oko serum z jadem pszczelim, ale niestety w opisie sugerują, że osoby uczulone nie powinny stosować tego kosmetyku :(


  1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: esPe
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako: Aneta J.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako: anetek_espe
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://all-i-can-do-is-write-about-it.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram kosmetyk, który w tej chwili (po przeczytaniu składu) mogę naprawdę testować - Vitamin Serum, czyli produkt dostosowany do mojej skóry, który mam nadzieję spisze się, zgodnie z opisem, jako produkt rozświetlający, a przede wszystkim będzie odżywiająco działał na moją skórę, tym bardziej, że przede mną wiele nieprzespanych nocy i dni. Będzie to doskonały test nie tylko dla mnie, ale i dla właściwości proponowanego serum.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest esPe, dlatego mówię - warto czytać opisy, na stronie wszystko jest opisane od i do :)
   Ja go stosuję, jest boskie, ale nie jestem uczulona, ani na jad pszczół, ani żmiji :)
   Dziękuję za zgłoszenie :*

   Usuń
  2. Taaa, a mnie najpierw przyciągnął kolor! Jak pszczołę do miodu ;) Ja tu po komarach puchnę, a co dopiero po pszczołach ;)

   Usuń
  3. Biedactwo... Nie zazdroszczę :)

   Usuń
 3. Ja dam szansę innym ponieważ sama mam witaminowe serum ze Skin Chemist i jak na razie to mi wystarczy. A kosmetyki świetne!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla młodej cery, zresztą nie tylko młodej, idealne :)

   Usuń
 4. powodzenia ja z swoje jstrony dodam, że kosmetyki mają świetne i godne polecenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jutro na pewno się zgłoszę z ogromną przyjemnością :-) Teraz niestety korzystam z internetu w telefonie i nie jestem w stanie spełnić wszystkich warunków. Ale jutro jak najbardziej :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zainteresował mnie szczególnie jeden produkt, więc biorę udział :)

  1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... angelisiak
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Angelika K.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... angelisiak
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://angelisiak-bloguje.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Retinol Serum - moja skóra wymaga szczególnej pielęgnacji - jest problematyczna (mieszana, ze zmianami trądzikowymi i rozszerzonymi porami), a ponadto pojawiły się na niej zmarszczki (ale po 30stce to raczej normalne ;-)). Chciałabym, aby moja twarz odzyskała blask. Byłabym też zadowolona, gdyby zniknęły z niej niedoskonałości (trądzik i blizny potrądzikowe), a drobne zmarszczki wygładziły się... http://skinchemists.com.pl/index.php/retinol/retinol-serum.html
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako narja
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Natalia P.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako truskawkowakawa_blog
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://truskawkowakawa.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Serum Najpierw pomyślałam o serum witaminowym, bo uwielbiam zwłaszcza kosmetyki z witaminą c, jednak wczytawszy się dokładnie w resztę doszłam do wniosku, że lepiej sprawdziłoby się u mnie Retinol Serum. Jest przeznaczone dla skóry dojrzałej i problematycznej. Świetnie, że takie kosmetyki powstają. Ja nie mam jeszcze mocno dojrzałej skóry, ale zbliżam się do 30 i chociaż mam pierwsze zmarszczki mimiczne, to jednak moja skóra wciąż jest problematyczna i zdarzają się wypryski, a po nich przebarwienia. Połączenie wygładzenia pierwszych zmarszczek z usuwaniem przebarwień bardzo mi pasuje. Konieczność stosowania filtrów podczas kuracji też mi nie przeszkadza, bo i tak cały rok je używam.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Milena M
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Milena Kosmetycznepasje
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://kosmetyczneporadym.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Vitamin Serum. Skończyłam 25 lat i moja skóra nie wygląda źle pod względem zmarszczek, ale pamiętam, ze specjaliści zalecają rozpoczęcie stosowanie tego typu kosmetyków prewencyjnie właśnie po 25 r. ż. Serum jest istną bombą witaminową, która pomaga zachować zdrowy i młody wygląd skóry. Od tego produktu spodziewam się odżywienia, rozświetlenia i eliminacji drobnych zmarszczek.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Zjadło mi komentarz ;)
  Świetna akcja, GRATULUJĘ pomysłu!!! Marka dotychczas mi zupełnie nie znana, ale skoro tak pochlebnie się o niej wypowiadasz, to zapewne są to kosmetyki skuteczne :)
  Z przyjemnością więc zapoznam się z marką i jej propozycjami kosmetycznymi, dopasuję odpowiedni kosmetyk do mojej cery, czego następstwem będzie i moje zgłoszenie. Skąd Ty wynajdujesz takie perełki? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę Agnieszko, kocham twoje wpisy i z ogromną przyjemnością oddaję się lekturze na twoim blogu.
   I nieprawdą by było, gdybym powiedziała, że to ja wynajduje - tak się dzieje, że to " PEREŁKI " wynajdują mnie w gąszczu sieci ♥

   Usuń
  2. Dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa, ja również do Ciebie zaglądam odkąd odkryłam Twoje Dobre Dla Urody :)

   Wracam pełna wiedzy o marce i jej kosmetykach. Toż to nawet GWIAZDY je stosują!!! Przyznaję, że bardzo mnie ta lektura zainteresowała, poznałam teoretycznie nawet więcej pozycji kosmetycznych, niż te, które zostały wymienione do testów - są naprawdę interesujące!
   Będę szczera: węży się panicznie boję, więc wszystko co ma w nazwie "snake" odpada z przebiegach i nic na to nie poradzę, choć mocno wierzę w cudowne właściwości syntetycznego jadu węża. Bardzo zaintrygowały mnie pszczółki, więc seria "bee Venom" okazała mi się niezwykle interesująca, ale Producent informuje swoich potencjalnych konsumentów, że jad pszczeli może uczulać i przez zastosowaniem należy zrobić test alergiczny. Co prawda nie stosowałam jeszcze żadnych kosmetyków z jadem pszczelim, ale szkoda by było, gdyby okazało się, że nie mogę czerpać korzyści z tych kosmetyków, jestem alergikiem. I choć Vitamin Serum zapewne okaże się strzałem w 10 dla każdego typu cery, to ja jednak decyduję się na serię Retinol, która kierowana jest nie tylko dla cer dojrzałych, ale również dla takich, które borykają się z niedoskonałościami typu trądzik oraz potrzebują regeneracji. W ubiegłym roku lekarz dermatolog zdiagnozował u mnie trądzik wieku dojrzałego i przeszłam kilkumiesięczną kurację opartą na klidamycynie i tretynoinie - retinol i jego właściwości moja cera zatem poznała i dobrze jej z tym było. Początkowo nie było łatwo, ponieważ skóra strasznie się łuszczyła, ale z każdym kolejnym miesiącem wydobywała z siebie to, co powinna, a trądzik dzisiaj mam praktycznie niewidoczny, nie ma co porównywać z tymi ogromnymi wysypami, które miały miejsce. Nie stosuję już od kilku miesięcy żadnych leków ale zalecenia mam takie aby wprowadzać do swojej pielęgnacji właśnie retinol, szczególnie w okresach od września do kwietnia, ponieważ w okresie letnim substancje te mogą być fotouczuleniowe - zresztą na stronie Skin Chemists również jest podana informacja, że latem należy stosować jednocześnie filtry, to bardzo miło z ich strony, ponieważ nie wszyscy Producenci o tym informują. Dlatego właśnie stawiam na Retinol Serum i jego właściwości z przyjemnością poznam.

   Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: Agnieszka KzMP
   2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako: Agnieszka M.
   3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako: agnieszka_kzmp
   4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://www.kosmetykizmojejpolki.pl/
   5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram: Retinol Serum, dlaczego? opis powyżej :)
   6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

   Usuń
 10. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako. Monika N
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Monika N.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie: Nie
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://monyrka.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Retinol Moisturiser. Wahałam się także nad Vitamin Serum, ale nad Retinol Moisturiser przeważył fakt, że redukuje niedoskonałości, które lubią się pojawiać na mojej twarzy. Wyrównanie kolorytu cery, także mi się przyda :) Dosłownie kilka dni temu usłyszałam pierwszy raz o tej firmie, dlatego jestem bardzo ciekawa ich kosmetyków i jak ten krem sprawdzi się na mojej skórze.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Miałam olejek Skin Chemists, więc daję szansę innym ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Minimalnia
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Ania G
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako agolasinska
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://minimalnia.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Moisturiser. Chciałabym mieć możliwość przetestować ten produkt, ponieważ jego opis zgadza się w stu procentach z tym, czego potrzebuje moja skóra twarzy. Przede wszystkim zależy mi na intensywnym nawilżeniu i regeneracji – mam skórę bardzo suchą, która nie lubi się z wieloma kremami, a możliwość sprawdzenia działania produktu z wyższej półki, po prostu może dać mi porównanie czy drogie, znaczy dobre. Jestem również ciekawa rozświetlenia, wyrównania kolorytu oraz ukojenia podrażnień – moja skóra ma „idealne” warunki, aby to sprawdzić, po prostu krem „szyty na moją miarę”. A co najdziwniejsze jestem w stanie sprawdzić wygładzenie struktury skóry i spłycenie zmarszczek, ponieważ pomimo mojego wieku mam wielu takich „nieprzyjaciół”.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Kasia7212
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Katarzyna G.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... ( nick, imię... )
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://poradymamykasi.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Vitamin Serum ponieważ w wieku 40+ skóra potrzebuje nawilżenia i odżywienia, a jak jeszcze polepszy sie jej napięcie za sprawą tego cuda to jest on dla mnie :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Rincewind99
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Kopalnia Różności
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako kopalnia_roznosci
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu TAK http://rincewind99.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Bee Venom Facial Serum. Dlaczego? Ze względu na jego działanie. Mam prawie 32 lata, staram się regularnie dbać o cerę, jednak zauważyłam, że mimo tego nie jest tak promienna i gładka jak kiedyś. Zafascynował mnie opis tego kosmetyku i korzyści, które daje jego stosowanie. Na dodatek uwielbiam produkty w postaci serum - moja mieszana cera bardzo dobrze na nie reaguje.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. A tak chciałam się zgłosić by przetestować serum z retinolem......... :( Niestety już testowałam Skin Chemists w zeszłym roku. No trudno - niech inne blogerki się zgłoszą i mają okazję zapoznać się z ich luksusem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paula bardzo mi przykro, ale nie martw się, przekażę twoje chciejstwo firmie :)

   Usuń
  2. Paula, mam już odpowiedź z firmy :)
   Otóż pamiętają Twoją recenzję z zeszłego roku, a po ile się bardzo podobała - masz szansę na kolejne testy - zgłaszaj się! :)

   Usuń
  3. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Zareklamowana Paula
   2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Paula Zareklamowana
   3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... nie posiadam
   4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... www.zareklamowane-przereklamowane.blogspot.com
   5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... serum z retinolem. Czytałam co najmniej dwie recenzje tego kosmetyku z zapartym tchem - po prostu jestem tak bardzo oczarowana obietnicami producenta jak i zachwytami blogerek, że nie mogę oprzeć się pokusie zgłoszenia się do testów. Pokrótce... ja też chcę poczuć na swojej twarzy luksusowe działania tego kosmetyku i z największą przyjemnością przetestuję go by podzielić się wrażeniami z moimi czytelniczkami.
   6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

   Usuń
  4. Dziękuję za zgłoszenie Paula :)

   Usuń
 16. Odpowiedzi
  1. Madziakowo nie tylko z retinolem - kosmetyki wybieracie osobiście - na stronie http://skinchemists.com.pl/ są opisy i składy kosmetyków :)

   Usuń
 17. No i mogę wziąć udział :)

  ) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako. Kinga Bylina
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Kinga B.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako. niestety nie mam
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu : http://rytmmojegozycia.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram : Vitamin Serum, ponieważ wydaje się być idealne dla mojej cery. Niestety zaczynają mi się pojawiać pierwsze zmarszczki, czego bardzo się boje. Mam też niewielką bliznę na twarzy, może taka bomba witaminowa pomoże mi również z nią :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Fabryczna
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Zakupowa Fabryczna
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako fabryczna
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu www.zakupowafabryczna.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Vitamin Serum, ponieważ jestem ciekawa, jak produkt sprawdzi się przy dość młodej cerze, która dość sporo pracuje ze względu na dość mocną mimikę twarzy - uwielbiam się śmiać, a podobno od śmiania szybciej tworzą się zmarszczki. :D Dodatkowo swego czasu używałam serum z witaminą C i byłam bardzo, bardzo zadowolona - skóra wyglądała o wiele promienniej i po prostu piękniej - może Vitamin Serum wywołałoby podobny efekt? :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl


  Jednak mnie skusiłaś do wzięcia udziału. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się bardzo, dziękuję za zgłoszenie Fabryczna :)

   Usuń
 19. powodzenia wszystkim!
  aaa pogoda mnie teraz rozpieszcza, 23 stopnie, idealnie <3

  OdpowiedzUsuń
 20. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Anna PoMężu
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Anna Rogowska
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako rodzinktestuje
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://rodzinkatesuje.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Wrinkle Killer Duo Moisturiser ,który jest bezwględny dla zmarszczek a takowe już pojawiły się na mojej buzi,wiadomo,że z wiekiem traci się jędrność i spada poziom nawilżenia.Liczę,że dzięki Wrinkle Killer Duo Moisturiser czas zatrzyma się w miejscu a moja skóra odżyje.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. ) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: Beauty B.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako: Beauty .
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako.: nie
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://beautybeauty2003.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Bee Venom Duo Moisturiser, ponieważ jestem w trakcie wysuszającej kuracji dermatologicznej. Moja skóra teraz jak nigdy potrzebuje porządnej dawki nawilżenia. Myślę, że Bee Venom Duo Moisturiser będzie potrafił jej to zapewnić.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Sabi S.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Sabi Si
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... nie posiadam
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://isthemagichereforever.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Serum, gdyż po gruntownym przeanalizowaniu opisu produktów doszłam do wniosku, że w przypadku tego serum będę mogła najgruntowniej sprawdzić działanie. Kluczowe są zmiany trądzikowe oraz przebarwienia, nie powiem zmarszczki także mam. A nad stosowaniem retinoli zastanawiam się od dawna, więc przetestowanie tego produktu byłoby wręcz idealne na ten czas, a raczej według metryki. A skoro tak czy siak stosuję filtry przeciwsłoneczne to nie będę miała problemu z wprowadzeniem do pielęgnacji tego serum. Także mieszankę pt. zmarszczki, przebarwienia, nierówności i lekkie przesuszenia chętnie tym serum załatwię;)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wszystkim POWODZENIA :)

  OdpowiedzUsuń
 24. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako interendo
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Patrycja W.-M.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako nie mam niestety instagramu
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://interendo.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Wrinkle Killer Snake Serum . Dlaczego ? Jestem fanką Azjatyckiej pielęgnacji, mam doświadczenie z podobnymi produktami pochodzącymi właśnie z Azji. Na Twój blog trafiłam szczerze mówiąc przed chwilą przez przypadek i kiedy zaczęłam zagłębiać się w Twoje opisy i recenzje produktów SkinChemists poczułam mrowienie w kręgosłupie i ogromną ciekawość jak sprawują się kosmetyki - nasze "zachodnie" w porównaniu z tymi Azjatyckimi - czy są lepsze? Czy są gorsze? Chętnie stworzyłabym wpis porównujący działanie produktów europejskich z tymi wywodzącymi się właśnie z Azji. Walczę ze zmarszczkami mimicznymi na czole oraz "lwią zmarszczką" między brwiami więc produkt jak najbardziej dla mnie zwłaszcza, że nie przepadam za medycyną estetyczną, bo takimi "ulepszaczami" łatwo sobie zaszkodzić lub popaść w przesadę, gdyby udało mi się zostać szczęśliwą testerką produktu z całą pewnością dołożyłabym wszelkich starań, aby stworzyć dokładny i rzetelny wpis na miarę jakości testowanego produktu!
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Monika D.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako życie zaczyna się po 40stce i Monika D.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako monikadud
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://monika40.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Serum, ponieważ moja 40kilku letnia skóra należy już do dojrzałych i niestety jest też problematyczną, potrzebuje regeneracji, redukcji niedoskonałości, które często występują i uprzykrzają mi życie, a gdyby tak jeszcze zmniejszyły się moje przebarwienia i widoczne pory, wygładziły drobne zmarszczki, twarz byłaby pięknie wygładzona to naprawdę byłabym szczęśliwą, piękną czterdziestką. A poza tym kosmetyki z retinolem to najbardziej skuteczna broń z upływającym czasem i najlepszy prezent dla wszystkich kobiet, już używałam produktów z retinolem i moja skóra była w lepszej kondycji po ich stosowaniu, więc wierzę w moc działania tego magicznego składnika i marzę o cudownym Serum Retinol firmy SkinChemists.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 26. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako anya
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Aniutte's Blog
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako aniutteblog
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu www.aniutte.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Moisturiser, ponieważ od zawsze zmagam się z niedoskonałościami skóry. Największy problem jednak polega na tym, że moja cera jest mieszana, co oznacza, że jest na tyle wymagająca, że potrzebuje zarówno nawilżenia jak i walki z niedoskonałościami. Niestety niewiele produktów jest w stanie temu sprostać. Skupiając się na samej walce z niedoskonałościami kończę z przesuszoną skórą, natomiast samo nawilżanie nie poprawia kondycje skóry, natomiast w dalszym ciągu pozostaje problem przebarwień i niedoskonałości. Już od bardzo dawna chciałam wprowadzić retinol do mojej pielęgnacji zwłaszcza, że dużo słyszałam o efektach jakie daje. Myślę, że ten produkt mógłby być rozwiązaniem moich problemów, zwłaszcza, że są dni kiedy moja skóra tarzy wygląda na "szarą" i zmęczoną. Myślę, że taka wit. A mogłaby dać jej niezłego kopa! Co więcej, kosmetyk ten ma w sobie same dobra - uwielbiam olej kokosowy i wielokrotnie używałam go do demakijażu, do włosów, kwas hialuronowy, alantoina! Myślę, że po tym kosmetyku twarz będzie tak miękka i nawilżona, że będzie się chciało jej dotykać, bo będzie jak skóra dziecka :) No i oczywiście rozprawi się z wszystkim - zmarszczki, przebarwienia, niedoskonałości. Spełnienie marzeń - dla mnie przynajmniej, może w końcu mogłabym odstawić mocno kryjące podkład na rzecz kremów BB.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 27. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Verierra
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Daria N.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako Hugs_please
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://verierra.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Vitaminum Serum, ponieważ moja cera ma liczne przebarwienia, zaczerwienienia i przydałoby się jej jakieś nowa zmiana z wyższej półki, na którą mnie zwyczajnie nie stać.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 28. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Katarzyna Kasiatestuje
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.Katarzyna L Wójcik
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako.Katarzyna Wójcik
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu https://kasiatestuje.wordpress.com/blogowe-rozdania-w-ktorych-biore-udzial/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Wrinkle Killer Snake Serum.Mam ponad 45 lat i problem zmarszczek jest mi dobrze znany.Walczę z nimi dzielnie od kilku lat.Zauważyłam,że po upalnym lecie moja skóra zrobiła się wyjątkowo sucha,straciła jędrność a zmarszczki są bardziej widoczne.Potrzebuję silnego sprzymierzeńca do walki o piękną i gładką skórę.Wierzę,ze jad węża poradzi sobie z moim problemem.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Panna Migootka
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Panna Migootka
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako nie mam
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu www.urodawgblonydnki@blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Vitamin Serum. Byłam bardzo ciekawa produktów z jadem pszczelim niestety jestem na niego uczulona. Po wnikliwej analizie :) uznałam , że najlepsze będzie serum witaminowe. Ostatnimi czasy moja skóra mocno się buntowała i stosowałam wiele kremów i maści na trądzik. Obecnie jest w bardzo dobrym stanie, nowe niespodzianki nie pojawiają się, ale jest niestety mocno zmęczona i szara. Myślę, że takie serum przywróciłoby jej młodzieńczy blask :D
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Ewelina K
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Secretaddiction86 i Ewelina K
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako ewelina_86
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://secretaddiction86.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram...
  Niesamowicie intryguje mnie Vitamin Serum, ale gdy patrzę na moje zmarszczki mimiczne na czole i w okolicach ust (chyba zbyt często gestykuluję) dochodzę do wniosku, że najbardziej odpowiedni na tę porę będzie dla mnie Wrinkle Killer Duo Moisturiser! Jestem odważna i nie straszny mi jad węża! Cenię sobie gdy marki stawiają na innowacyjne składniki, nawet gdy bywają one nieco kontrowersyjne:) W końcu siła tkwi w badaniach i nauce! Myślę, że krem Skin Chemists zapewniłby mojej skórze solidny zastrzyk energii. Powoli dobiegam do 30stki więc moja skóra potrzebuje już czegoś więcej niż tylko nawilżenia:) Od siebie dodam, że na moim blogu nigdy nie ma przestoju i staram się pisać tak aby skorzystali na tym nie tylko inni blogerzy, ale przede wszystkim Czytelnicy z zewnątrz, którzy poszukują produktu odpowiedniego dla siebie. To oni są moją motywacją:)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Magdalena Musińska
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Magdalena M.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako @blogzdrowaipiekna
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://www.zdrowaipiekna.com.pl/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Wrinkle Killer Duo Moisturiser ponieważ po przekroczeniu magicznej bariery 30 lat moja cera jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki złej wiedźmy zaczęła obfitować w zmarszczki, szczególnie na czole i w okolicach oczu, co przyznam jest mega frustrujące, bo nie daję sobie z tym rady. Wierzę że kosmetyk SkinChemists będzie jak dobra wróżka, która uczyni cuda na mojej twarzy :-)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Jogobella .J.K.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Joanna Marysia Kowalczyk
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... nie posiadam ista
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://zaczarowana-romantyczka.blogspot.com/p/rozdania-i-konkursy.html
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Bee Venom Eye Serum gdyż mam sine worki pod oczami pragnę mieć spojrzenie kocie jak dynamit miękką piękna skórę niczym słońce o ranku żeby być piękna o poranku każdej nocy i każdego dnia tak właśnie tego piękna chcę ja
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 33. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Nie Bieska
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Aneta Z....
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie/ nie
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://cosmeticosmos.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Moisturiser. Dlaczego? Mam już 30 lat na karku i coraz poważniej podchodzę do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Przede wszystkim zależy mi na nawilżaniu, bo dobrze nawilżona skóra wolniej się starzeje oraz eliminacji niedoskonałości. Nie gardze także regeneracją, odżywianiem i wygładzeniem, co także zapewnia Retinol Moisturiser. Podoba mi się skład i mógłby zdziałać prawdziwe cuda na moje skórze!
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Mariska93
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Anita S
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako psychodelax3
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu www.psychodelax3.blogspot.com na dole strony ;)
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Bee Venom Duo Moisturiser. Produkt chciałabym przetestować z tego względu, iż ostatnie dwa miesiące spędziłam nad morzem. Coś niedobrego zaczęło dziać się z moją buzią i po każdym wystawieniu na słońce, mój nos, zaczął przybierać strasznie czerwone plamy. Po kilku dniach wygląda to tak, jakbym przejechała nim po ostrym krawężniku. Nie dość, że wygląd jest brzydki, to cały mój nos szczypie niemiłosiernie - szczególnie w okolicach dziurek. Sączy się krew lub odchodzi skóra płatami. Wiem, że jest to spowodowane słońcem oraz brakiem odpowiedniego nawilżenia. I to nie takiego zwykłego kremu, który mi nic nie daje. Potrzebuję wypróbować czegoś naprawdę mocnego. Wahałam się, który produkt wybrać, ale zdecydowałam, że ten mógłby spełnić moje oczekiwania.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: Polka J.B
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Polka gotuje
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako -----------------------
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://polkagotujeisiemaluje.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Bee Venom Facial Serum. Kosmetyki z jadem pszczelim od dawna zwracają moją uwagę, słyszałam o jego pozytywnym działaniu odmładzającym i przeciwzmarszczkowym.Niestety z wiekiem pojawiły się już u mnie pierwsze zmarszczki, chciałabym zatrzymać ten proces i odzyskać gładką,jędrną skórę.Nowością w składzie jest dla mnie miód Manuka o którego cudownych właściwościach zdrowotnych słyszałam, jednak nie spotkałam jeszcze kosmetyku z jego użyciem.Zdaję sobie sprawę,że aby skutecznie zatrzymać skutki przemijającego czasu należy porządnie nawilżać skórę, dlatego dodatek kwasu hialuronowego jest wspaniałym uzupełnieniem tego serum.Dużą ciekawość wzbudził we mnie składnik o nazwie Tego® Cosmo C250 zapewnienia producenta poruszyły moją wyobraźnie, czyżby możliwe było uzyskanie tylu wspaniałych efektów za pomocą tego serum? Bardzo chciałabym wypróbować je i przekonać się o tym sama.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... miraga
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Agnieszka B.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... ( - )
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://miraga80.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Wrinkle Killer Snake Serum
  Nie ukrywam, że kusi mnie i intryguje główny aktywny składnik, czyli jad węża oraz obietnica odmłodzenia. Moja skóra jako dojrzała potrzebuje takiego zastrzyku (kąśnięcia).
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 37. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Essalii
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Ania Kl
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako...
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://letyourhairdown00.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Vitamin Serum, ponieważ bardzo zaintrygowały mnie kosmetyki marki SkinChemists, w związku z czym chciałabym je przetestować, a produkt Vitamin Serum jest najbardziej odpowiedni dla mojej młodej skóry :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 38. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Daisy K
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Dorota K
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... Daisy1906, Dorota
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Wrinkle Killer Serum, ponieważ chciałabym wygładzić sobie zmarszczki w okolicy nosa i ust, także na czole, a wierzę, że z tym serum się uda.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 39. Z niecierpliwością czekam na wyłonienie blogerek i recenzje produktów :). Z tą marką nie miałam do czynienia więc mam nadzieję, że po wszystkich testach sporo się dowiem :)

  OdpowiedzUsuń
 40. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: Okiem Justyny.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako: Justyna R.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako: okiemjustyny.
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu: www.okiemjustyny.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i bez dwóch zdań wybieram: Vitamin Serum. Moja skóra jest młoda(20- letnia), poza tym dość wrażliwa, delikatna, mieszana. Kiedy ma gorszy dzień- odwodniona. Chciałabym przetestować ten kosmetyk ze względu na to, że pragnę, by moja młoda cera na taką wyglądała, by była promienna, zregenerowana. Ze względu na ogromną ilość witamin w tym serum, wierzę, że tak może się stać... Witamina E- czyli witamina młodości jest nie tylko świetnym "regeneratorem" skóry. Ona jest również niesamowitym antyoksydantem. A że filtrów używam dzień w dzień... to i ona i witamina C mogłyby stać się bardzo przydatne w poprawie stanu i ochronie skóry :).
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. To może i ja wezmę udział :) rzadko to robię, ale spróbuję! ;)
  1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Inga B.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Black Liner
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako nie mam konta
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://iwearblackliner.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Retinol Serum. Jak wiadomo, skóra zaczyna starzeć się bardzo szybko, a ja, pomimo mojego niezbyt zaawansowanego jeszcze wieku, zostałam obdarzona suchą skórą, bogatą mimiką i tendencją do tworzenia zmarszczek. A gdy ma się młodszego męża, trzeba o siebie dbać szczególnie, nieprawdaż? :D Mam więc nadzieję, że witamina A pomoże mojej cerze zachować piękny i młody wygląd, oraz zredukować nieładne bruzdy nosowo-wargowe i dość duże już linie na czole.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 42. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako Marzycielka.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako Sabina S.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako Marzycielka1993
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu http://intheeyesofthesky.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram Vitamin Serum. Dlaczego?:)
  Po analizie składu i krótkim opisie kosmetyku stwierdzam, że to idealny kosmetyk dla mojej jeszcze młodej skóry :). Niestety moja skóra ostatnio stała się szara i zmęczona dlatego myślę, że takie serum mogłoby ją trochę ożywić (dodać jej blasku, rozświetlić). Podsumowując: taka bomba witaminowa przydałaby się mojej "kapryśnej" cerze :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 43. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako: Claudia
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako: Klaudia M.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako: sayonaramoose
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu: http://sayonaramoose.blogspot.com/

  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram RETINOL MOISTURISER - dlaczego? Mimo młodego wieku (choć coraz bliżej mi do ćwierćwiecza) trochę przeszłam już batalii z kapryśną skórą na mojej twarzy. Ciągle pojawiające się zmiany trądzikowe oraz związane z nimi - przebarwienia. Mimo iż ten produkt dedykowany jest dla kobiet starszych uważam, że moja skóra na pewno podziękuje mi za taką bombę nawilżającą (zwłaszcza po wakacjach!) i liczę, że zawarty retinol pomoże zregenerować moją buzię :)

  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 44. Chętnie zgłaszam się :)
  1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako...... Świat piękna i testowania.
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako.... Bożena O.
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako... nie obserwuję
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu ... http://milusinka12.blogspot.com/
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram... Retinol Moisturiser, dlatego,że jesienną porą moja skóra potrzebuje bardziej, niż zwykle super nawilżającego kremu, ten jest z fajnym składem i wydaje się być idealnym "lekarzem" dla mojej twarzy, w ten chłodniejszy już czas .
  Z chęcią ujrzę to wygładzające i regeneracyjne działanie na mojej skórze :) To będzie dla mnie niesamowita przyjemność "gościć" ten produkt na swojej twarzy :)
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 45. 1) Obserwuję blog Dobre Dla Urody jako STRUDELKA
  2) Lubię SkinChemists Polska na Facebooku jako STRUDELKA
  3) Obserwuję SkinChemists Polska na Instagramie jako (nie posiadam)
  4) Udostępniłam baner na swoim blogu strudelka.blogspot.com
  5) Przeczytałam opisy kosmetyków SkinChemists dostępnych do testów i wybieram RETINOL MOISTURISER, ponieważ moja skóra potrzebuje dogłębnego odżywienia, a przede wszystkim wyrównania kolorytu. Ważne jest dla mnie także kojenie podrażnień oraz działanie rozświetlające i ujędrniające, gdyż moja cera po lecie potrzebuje rewitalizacji.
  6) Zobowiązuję się do przetestowania i zrecenzowania produktu SkinChemists, zamieszczając recenzje wraz ze zdjęciami na swoim blogu w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przesyłki, a link do recenzji wysłać na mail: k.staniec@skinchemists.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 46. O kurcze, spóźniłam się. Szkoda. :(

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Waszą obecność oraz każdy komentarz - jesteście dla mnie bardzo ważne i wyjątkowe ♥♥♥
Wielka prośba o NIEDODAWANIE linków do blogów oraz sklepów, spamu - komentarze te będą od razu usuwane!